תכירו את האנשים שחיים את הפארק 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הם שואפים ונושפים את הפארק, הם קמים אליו בבוקר עם הציפורים בצמרות העצים, והולכים לישון עם עלי הכותרת של הפרחים. אם עבור רובנו הפארק הוא מקום לבילוי, לספורט, לרוגע או לפיקניק, עבורם הפארק הוא הסיבה לחיים. הם מכירים את השבילים הכי נסתרים, הספסלים הכי רחוקים, הפינות הכי הקסומות על שפת הנחל, הספוט היפה ביותר לצפות ממנו בשקיעה או בכוכבים, ואת העצים הכי מיוחדים. האנשים הללו חייבים את הפארק כמו אויר לנשימה, כמה שיותר ממנו וכמה שיותר קרוב.
כאשר תכננו את שלושת הפרוייקטים החדשים שלנו בשכונת שנקר, הכי קרוב לפארק שרק אפשר – חשבנו על האנשים האלו. עליכם, אנשי הפארק.

רחובות הנהר 3 – יותר קרוב לפארק

במיקום מגה-נחשק, בניין שני מהפארק, ניצב הבניין היפהפה הטובל בירוק, ובו 8 קומות ותמהיל הכולל דירות קלאסיות בנות 3,4,5 חדרים לצד דירת גן בת 5 חדרים. בקומה העליונה פנטהאוז בן 5 חדרים יחיד בקומה, הנהנה ממרפסת עצומה המשקיפה הישר אל הנוף המרהיב של הפארק.

HOME is Where The PARK is

כמה קרוב אתם רוצים את הפארק שלכם? קרוב, יותר קרוב, או הכי קרוב? בבניין היוקרה, ברחוב הירוק והנחשק ביותר על שפת הפארק, מובטחת לכם חוויית מגורים שאף פרוייקט במתחם לא יכול להציע. הרחוב נפרש לרוחב בנדיבות כמעין משפך המוביל אתכם מהבית הישר אל הנקודה היפה ביותר בתוך הפארק, סמוך לפינת החי והנחל. בבניין הבוטיק בתכנונו של גידי בר-אוריין – אדריכל ההתחדשות העירונית בת״א, מחכות לכם דירות יוקרה מרווחות, בתכנון ועיצוב מוקפדים עד הפרט האחרון.

בר אוריין אדריכלים הוקם בשנת 1990 על-ידי זוג האדריכלים טל וגידי בר אוריין. במהלך שנות עבודתו ביסס המשרד את מעמדו כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב וביפו. בסדרה ארוכה של עבודות שימור, תוספות בנייה ושילוב בנייה חדשה ברקמה קיימת, יצר המשרד אמירה אדריכלית שרישומה ניכר על פני העיר. המפגש בין הישן לחדש נערך תוך נקיטת אסטרטגיות מגוונות – מהיטמעות בשפה קיימת, ועד להדגשת הבדלי התקופות על דרך הניגוד וההשלמה. המכנה המשותף הוא יחס של אהבה וכבוד לנכסי התרבות המתיישנים של העיר, והחזרתם למעגל החיים, תוך ביטוי העבר והתאמתו לצרכי ההווה.
פרוייקטים נבחרים לדוגמה: מגדל G ת”א, בית אריסון, מגדל השופטים, פרויקט המושבה האמריקאית, פרויקט בי-יוניק, בית המכס הדרומי, בית רקאנטי, גאולה 23, הירקון 96 ועשרות פרוייקטים נוספים.

קרא עוד

גוטליב אחריות בבניה
״גוטליב אחריות בבניה״ הינה חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1997 ע”י מר אריה גוטליב, לאחר ותק של שנים ארוכות בענף הבניין כמנהל פרויקטים וכמנכ״ל של חברות בנייה מובילות. החברה פועלת הן כיזמית והן כמבצעת, והיא מנוהלת בקפדנות תוך מתן שירות אישי ומקצועי, אדיב ומהיר, הן לדיירים והן לבעלי המקצוע המועסקים על ידה. החברה מצויידת במערכות המחשוב המתקדמות ביותר כיום בענף הבניה, גם במשרדיה וגם באתרי הבניה הפרוסים בשטח. בזכות החדשנות והמובילות הטכנולוגית אנו מצליחים לסיים כל פרוייקט בלוחות זמנים מקוצרים, תוך שמירה קפדנית על איכות הבנייה הגבוהה המזוהה עמנו, בנייה בתקן ירוק ושימוש מקסימלי במוצרים כחול-לבן. בחברה מועסקים כ-65 עובדי חברה קבועים, בעלי מיומנות ונסיון רב בתחום הבניה, הבטיחות, ההנדסה, ניהול פרוייקטים, לוגיסטיקה וכיו״ב. מנהל החברה הוא מר אריה גוטליב, ולצידו עובדים שני בניו כמנהלי ביצוע ויזמות.
פרוייקטים לדוגמא: ההגנה 4 גבעתיים, אסף 12 ר״ג, ארניה 8 ר״ג, הסנה 9 ר״ג , הסנה 14 ר״ג, הדר 24 הרצליה, מוצא 11 ר״ג, מבוא התיכון 10 ר״ג, שועלי שמשון 6 ר״ג, הראשונים 10 ר״ג, סנהדרין 15 ר״ג ועוד עשרות פרוייקטים ברמת גן ומאות יח"ד.

יואב קרינסקי השקעות בע״מ
יואב קרינסקי הינו יזם נדל״ן מוערך הפועל בתחום הנדל״ן כבר למעלה מ-20 שנה. במשך שנות פעילותו צבר יואב ניסיון רב בהקמת בנייני מגורים בבנייה רוויה, תוך התמקדות והתמחות בבנייני יוקרה במרכז תל אביב ור״ג. יואב קרינסקי משמש, בין היתר, כשותף ומנהל במספר חברות נדל״ן כגון אקרופוליס יזום ובניה, קוסמופוליס וחברת קרינסקי גוטליב.

קרא עוד

אסף 30, רמת גן
הירקון 90, תל אביב
אסף 22, רמת גן
אסף 22, רמת גן
אביגיל 18, רמת גן
איתמר 7, רמת גן
רחובות הנהר 9, רמת גן
אביגיל 14, רמת גן
רחובות הנהר 16, רמת גן