עם הפנים קדימה

הדמיה לתכנון פנים דירה

אודותינו

אודותינו

קרינסקי גוטליב נולדה מתוך שיתוף פעולה פורה ורב-שנים בין היזם יואב קרינסקי, מבכירי מומחי הנדל״ן בישראל, והחברה הקבלנית הוותיקה "גוטליב אחריות בבנייה" בבעלות משפחת גוטליב. קרינסקי גוטליב היא חיבור בין שתי משפחות ישראליות שורשיות וערכיות, "מלח הארץ", המביאות עמן ערכים של מצויינות, יושרה, ענווה והוגנות. קרינסקי גוטליב מחברת בין הדור הותיק של בוני הארץ לרוח היזמות, החדשנות, החזון והיצירתיות של הדור החדש, ויוצרת שלם העולה על סך חלקיו, עם שורשים הנטועים עמוק בקרקע ומבט הרואה למרחוק.

זהו חיבור בעל ערך רב עבור לקוחות החברה, המשמש תעודת ביטוח למצויינות ואיכות לכל אורך התהליך. השילוב של שתי ההתמחויות – יזמות ובנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר תחת קורת גג אחת, מבטיח שכל הגורמים המקצועיים עובדים יחד בשיתוף פעולה מלא על מנת להביא את הפרויקט לסיומו המוצלח, באיכות הגבוהה ביותר ובלוח הזמנים המהיר ביותר, מתוך אחריות משותפת על התוצר הסופי. לאינטרס המשותף של כל הגורמים השפעה ישירה גם על נושאים כמו השירות לרוכשים, הנהנים מכתובת אחת לכל צורך- החל משינויי דיירים ועד מענה בנושאים בירוקרטיים כאלו ואחרים.

המאפיינים היחודיים של האנשים העומדים מאחורי קרינסקי גוטליב, הפכו את החברה לבעלת טביעת אצבע יחודית בנוף האורבני התל אביבי. הפרויקטים שמובילה קרינסקי גוטליב מזוהים עם סטנדרטים יוצאי דופן של יוקרה, איכות ועדכנות, הקפדה על כל פרט ופרט ואמירה עיצובית יחודית ההופכת כל פרויקט ליצירה בפני עצמה, ומבדילה כל פרויקט ממשנהו.

לצד אלו, מקפידים אנשי החברה על התנהלות שמרנית ועל שקיפות מקסימלית, לאורך כל התהליך. לקוחות החברה נהנים מיחסי אמון מלאים בכל שלב, כמו גם מהון עצמי גבוה ואיתנות פיננסית המאפשרת שיתופי פעולה עם גופי המימון המובילים בארץ, לטובת הרוכשים.

הנהלה בכירה

הנהלה בכירה

צוות מקצועי בכיר

יואב קרינסקי, מנכ"ל משותף

יזם מוערך הפועל בתחום הנדל"ן למעלה מ- 20 שנה. במשך שנות פעילותו התמחה, בין היתר, בבניה למגורים ומלונאות תוך התמקדות במבני יוקרה במרכז תל אביב. בעברו של קרינסקי שותפות ותפקידי ניהול בכירים בחברות נדל״ן מובילות.

דרורית קרינסקי, אדריכלית החברה

דרורית מובילה את הקו העיצובי של קרינסקי גוטליב, ואחראית לטביעת האצבע הייחודית של המותג ולתפיסה שעל פיה כל פרויקט הוא יצירה בפני עצמה. במסגרת תפקידה מקפידה דרורית לקחת חלק בכל תהליך התכנון והבניה, משלב התכנון הראשוני, התכנון המפורט, עיצוב הפנים והפיקוח. בכל פרויקט מקפידה קרינסקי ליישם את קונספט הטוטאל דיזיין, מהשטחים הציבוריים דרך עיצוב פנים הדירות ועד בחירת הקולקציות הכלולות במפרט. קרינסקי מובילה את העבודה מול הספקים השונים ואחראית על קביעת הסטנדרט הבלתי מתפשר של המפרט הטכני בכל פרויקט. הרזומה של דרורית, שנולדה וגדלה בעולם הנדל"ן, כולל תכנון של עשרות בנייני מגורים ודירות יוקרה, בארץ ובעולם.

עמית גוטליב, סמנכ"ל כספים ופיתוח עסקי

לעמית תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. במקביל לתפקידיו בחברה הכוללים בין היתר את ניהול מערך השיווק, הכספים, הקשר מול הרשויות ואחרים, מכהן גוטליב במספר תפקידים ציבוריים בכירים בתחום הבניה, ביניהם: יו"ר הועדה להתחדשות עירונית בארגון הקבלנים תל אביב והמרכז, וחבר נשיאות ויו"ר ועדת העבודה בהתאחדות הקבלנים בוני הארץ.
עמית, לוחם ומפקד לשעבר בחיל השריון, חולק עם בני משפחתו תחביבים מעולם הספורט, הטבע והטיולים.

עומר גוטליב, סמנכ"ל ביצוע

לעומר תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן. במסגרת תפקידו אחראי עומר על ניהול הפרויקט לרבות צוותי הבניה, איכות הבניה, זמני הביצוע, בדק, שירות לקוחות ועוד. בנוסף, מוביל עומר את תחומי החדשנות וההתייעלות, שהם מאבני היסוד של החברה. עומר אחראי על התקדמותה הבלתי פוסקת של קרינסקי גוטליב ומוביל את החברה בנושאים כמו מכשור, מחשוב, טכנולוגיות, תהליכי עבודה ותחומים נוספים. עומר, לוחם לשעבר ומפקד ביחידת הגיבושים של הצנחנים, הוא לא רק חובב סקי מושבע אלא גם מרתוניסט וטריאתלוניסט.

אריה גוטליב, מנכ"ל משותף

שהוקמה בשנת 1997 ומהווה כיום את זרוע הבניה של חברת קרינסקי גוטליב. בנוסף, בבעלות גוטליב חברת בניה בארה"ב. גוטליב, הנדסאי תעשיה וניהול במקצועו, הינו קבלן רשום ברשם הקבלנים בסיווג גבוה מאז שנת 1997. מאחוריו שנות ותק ארוכות בענף הבניין כמנהל פרויקטים ומנכ"ל בחברות בנייה מובילות.
גוטליב, כנר לשעבר ורקדן ריקודי עם בהווה, מעדיף לבלות את זמנו הפנוי בחברת נכדיו הרבים, בטיולים בטבע, בקונצרטים ובהצגות.

צוות מקצועי בכיר

ג'רמי טפירו, מהנדס ביצוע ראשי

 בחברות הבניה המובילות במשק: סולל בונה, סולל בונה ארצות חוץ ודניה סיבוס.
מוביל את כלל הפרויקטים בחברה משלב קבלת ההיתר ועד לשלבי הגמר.

נירן סלר, מהנדס תכנון ראשי

 שימש בעברו בתפקידי ניהול ביצוע וניהול פרויקטים בחברת אלקטרה בניה ואקרופוליס. מוביל את כלל הפרויקטים בחברה בשלבי התכנון והרישוי מול יועצי הפרויקט והרשויות.

לורה לוי, אדריכלית פרויקטים

בעלת 15 שנות ניסיון בתחום תכנון מבני מגורים ומסחר.
אמונה על תכנון הפרויקטים בחברה החל משלבי הרישוי ועד שלבי הגמר.

מור שינברום, מנהלת שינוי דיירים

אחראית על מערך שינוי דיירים, החל מתיאום תכנון פנים, פתיחת פרויקטים, פיקוח בדירות, ועד שלב המסירות.

DESIGN PHILOSOPHY

The projects that Krinsky Gotlib leads are identified with extraordinary standards of contemporary luxury, quality, careful attention to detail and a unique design statement that transforms each project into its own, and differentiates one project from the next.

CONTACT US

SELECTED PROJECTS

WHO WE ARE

Krinsky Gotlib is a contracting construction company that was born out of a fruitful, long-standing, collaboration between the developer Yoav Krinsky, a senior real estate expert in Israel, and the contractor "Gotlib responsible building" owned by the Gotlib family.

Krinsky Gotlib is a connection between two rooted Israeli families bringing with them values of excellence, integrity, .humility and decency.

דילוג לתוכן